У другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році прийняло участь 96 учнів 5 – 11 класів, що становить 14 % від загальної кількості учнів 5-11 класів. Призерами стало 24 учнів, які здобули 35 призових місць.

Всього учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вибороли 35 призових місць, з них:

І – 8 місця (23%),

ІІ – 9 місця (26%),

ІІІ – 18 місць (51%).

Учні школи показали слідуючі результати:

Математика

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Мельничук Даніелла 7 Дудински С.О. І
2 Дряшкаба Арсен 10 Мигович К.В. Ш
3 Пфістер Дмитро 11 Пилипчук О.В. Ш

Фізика

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Бідюк Любов 8 Русин М.Я. ІІ
2 Пуста Олег 8 Русин М.Я. ІІІ
3 Стан Олександра 9 Русин М.Я. ІІ

Інформатика

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Дряшкаба Арсен 10 Рубець М.І. ІІІ
2 Безега Ірина 11 Рубець М.І. ІІІ

Інформаційні технології

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Дряшкаба Арсен 10 Понзель В.В. ІІІ
2 Безега Ірина 11 Понзель В.В. ІІІ

Українська мова та література

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Мельничук Даніелла 7 Гафинець В.П. П
2 Лашкай Ангеліна 9 Лашкай В.С. І

Історія

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Стан Олександра 9 Петрина Л.І. І

Біологія

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Сабов Владислав 8 Куканія М.М. І

Хімія

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Серенчиш Роланд 7 Русин-Ковбаско А.В. ІІІ

Екологія

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Безега Ірина 11 Куканія М.М. ІІІ

Англійська мова

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Вінар Анастасія 9 Смужаниця Л.П. ІІІ
2 Коструб Валерія 10 Смужаниця Л.П. Ш
3 Скуба Еріка 11 Смужаниця Л.П. Ш
4 Пфістер Дмитро 11 Смужаниця Л.П. Ш

Французька мова

Прізвище та ім’я учня Клас ПІБ вчителя Призове місце
1 Тураній Єва 8 Мочарко В. В. І
2 Манайло Анастасія 8 Марко М. М. П
3 Бідюк Любов 8 Марко М. М. Ш
4 Вінар Анастасія 9 Мочарко В. В. І
5 Тягур Андріана 9 Кополовець О.Ф. П
6 Стан Олександра 9 Кополовець О.Ф. П
7 Фірак Сніжана 9 Кополовець О.Ф. Ш
8 Булеца Мартіна 9 Кополовець О.Ф. Ш
9 Рубан Анастасія 10 Чопик Р.П. І
10 Дряшкаба Арсен 10 Кополовець О.Ф. ІІ
11 Маргітич Евеліна 10 Кополовець О.Ф. П
12 Гомонай Ірина 10 Кополовець О.Ф. П
13 Тімовка Яна 10 Кополовець О.Ф. Ш
14 Батюкова Наталія 11 Чечур В.О. І
15 Удут Юліана 11 Чечур В.О. ІІ
Навчальні заклади Місця Історія Укр. мова Фізика Англійська мова Математика Французька мова Біологія Хімія Інформатика Екологія Інформаційні технології Разом
ЗОШ № 2 І 1 1 1 4 1 8 35
ІІ 1 2 6 9
ІІІ 1 4 2 5 1 2 1 2 18
Всього 1 2 3 4 3 15 1 1 2 1 2 35

Найбільш результативними у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін є досягнення учнів з предметів: англійська мова – 4 призових місць; фізика, математика, – 3 призові місця; українська мова та література, інформатика та інформаційні технології – 2 призові місця.

Високі результати у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад продемонстрував 1 учень, який став призером:

з чьотирьох предметів:

Дряшкаба Арсен – французька мова, математика, інформатика та інформаційні технології.

з трьох предметів:

Стан Олександра – фізика, англійська мова, французька мова.

Безега Ірина – екологія, інформатика та інформаційні технології;

Слід відмітити, що 4 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста є призерами з двох предметів:

Мельничук Даніелла, Бідюк Любов, Вінар Анастасія, Пфістер Дмитро.

Результативність виступу учнів школи на П етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 – 2015 та 2015 – 2016 н. р.

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi