/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8657.JPG

Пфістер Дмитро – учень 11 класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (диплом ІІІ ступеня) та ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (диплом ІІІ ступеня).



/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8658.JPG

Мельничук Даніела - учениця 7-А класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (диплом І ступеня) та ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (диплом ІІ ступеня).




/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8661.JPG

Безега Ірина - учениця 11 класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (диплом ІІІ ступеня), ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (диплом ІІ ступеня) та ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (диплом ІІІ ступеня).


/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8662.JPG

Козуб Юлія – учениця - 6-А класу– призер ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (диплом ІІІ ступеня).


/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8664.JPG

Жарад Анна-Женія – учениця 5-А класу– призер ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (диплом І ступеня) та ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (диплом І ступеня).


/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8666.JPG

Синевич Димитрій - учень 5-Б класу– призер ІІ етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка (диплом ІІІ ступеня).


/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8669.JPG

Тураній Єва - учениця 8-А класу– призер ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (диплом І ступеня).

/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8672.JPG

Серенчиш Роланд - учень 8-Б класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (диплом ІІІ ступеня).

/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8673.JPG

Скуба Еріка - учениця 11 класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (диплом ІІІ ступеня).


/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8677.JPG

Коструб Валерія - учениця 10 класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (диплом ІІІ ступеня).

/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8679.JPG

Сабов Владислав - учень 8-А класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (диплом І ступеня).

/Files/images/uchn_2015-2016/IMG_8681.JPG


Бідюк Любов - учениця 8-А класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (диплом ІІ ступеня).



/Files/images/uchn_2015-2016/20160323_101800.jpg

Дряшкаба Арсен - учень 10 класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня) та ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (диплом ІІІ ступеня), ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (диплом ІІІ ступеня). та ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (диплом ІІІ ступеня). Призер ІІ етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка (диплом І ступеня).

/Files/images/uchn_2015-2016/20160323_101829.jpg

Козар Ярослав - учень 10 класу - призер І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

/Files/images/uchn_2015-2016/20160323_133354 м.jpg

Стан Олександра - учениця 9-А класу– призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (диплом І ступеня), ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (диплом ІІ ступеня).

/Files/images/uchn_2015-2016/20160323_133406.jpg

Вінар Анастасія - учениця 9-А класу– призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІІ ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (диплом ІІІ ступеня).

/Files/images/uchn_2015-2016/20160324_101134.jpg

Фірак Сніжана - учениця 9-А класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІІ ступеня), призер І та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.


/Files/images/uchn/Батюкова Наталія.JPG

Стипендіат міської ради за високі досягнення у навчанні.

Батюкова Наталія - учениця 11 класу– призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня), призер ІІ етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка (диплом ІІІ ступеня) та призер ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (диплом ІІІ ступеня).

/Files/images/uchn/Удут Юля.JPG

Удут Юліана - учениця 11 класу– призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня).

/Files/images/uchn/Рубан Настя.JPG

Рубан Анастасія - учениця 10 класу– призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня).

/Files/images/uchn/Лашкай Ангеліна.JPG

Лашкай Ангеліна - учениця 10 класу– призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (диплом І ступеня), призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (диплом І ступеня).Стипендіат Кабінету міністрів за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури за поданням обласної держадмністрації

/Files/images/uchn/Маргітич.jpg

Маргітич Евеліна - учениця 10 класу– призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня).

Кiлькiсть переглядiв: 196

Коментарi