Лашкай Віта Степанівна, вчитель української мови та літератури.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель». Лауреат Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель року» у номінації українська мова та література.
Її вихованці:
Лашкай Ангеліна, учениця 9 - А класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (Диплом І ступеня)
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Диплом І ступеня)
- Призер ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом І ступеня)
Паук Елеонора, учениця 5 - А класу
- Призер ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Диплом І ступеня)
Гафинець Валентина Петрівна, вчитель української мови та літератури.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Вчитель-методист».
Її вихованці:
Батюкова Наталія, учениця 10 класу
- Призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури (Диплом ІІІ ступеня)
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Диплом І ступеня)
- Призер ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Диплом ІІІ ступеня)
Тураній Єва, учениця 7 – А класу
- Призер ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом І ступеня)
Мельничук Даніелла, учениця 6 – А класу
- Призер ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом ІІ ступеня)
Кополовець Оксана Федорівна, вчитель французької мови.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».
Її вихованці:
Зозулич Катерина, учениця 11 класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)
- Призера ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)
Губаш Діана, учениця 11 класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)
Мисло Діана, учениця 11 класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)
Дряшкаба Арсен, учень 9 - А класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)
Чеур Валерія Олександрівна, вчитель французької мови. Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».
Її вихованці:
Батюкова Наталія, учениця 10 класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)
Удут Юліана, учениця 10 класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)
Маргітич Евеліна, учениця 9 - А класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІІ ступеня)
Чопик Ружена Петрівна, вчитель французької мови.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».
Її вихованка:
Рубан Анастасія, учениця 9 - А класу
- Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (Диплом ІІ ступеня)
Смужаниця Лариса Петрівна, вчитель англійської мови.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».
Її вихованці:
Вінар Анастасія, учениця 8 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІ ступеня)
Булеца Мартіна, учениця 8 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІ ступеня)
Коструб Валерія, учениця 9 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІ ступеня)
Скуба Еріка, учениця 10 класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІІ ступеня)
Русин Мирослава Ярославівна, вчитель фізики.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».
Її вихованці:
Дряшкаба Арсен, учень 9 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)
Козар Ярослав, учня 9 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)
Бідюк Любов, учениця 7 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Диплом ІІІ ступеня)
Дудински Світлана Олексіївна, вчитель математики.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший вчитель».
Її вихованці:
Тягур Андріана, учениця 8 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Диплом ІІІ ступеня)
Стан Олександра, учениця 8 - А класу
- Призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Диплом ІІ ступеня)
Віщак Ліана Андріївна, вчитель початкових класів.
Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Вчитель-методист».
Її вихованка:
Жарад Анна-Женія, учениця 4-А
- Призер ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика (Диплом ІІ ступеня)