2012-2013 н.р.

Вже декілька років поспіль стало гарною традицією в перші дні вересня проводити свято «Давайте познайомимось» для учнів перших класів. Цей захід, який пройшов 19 вересня, дуже сподобався маленьким школярам, адже на ньому були присутні казкові герої: Червона Шапочка, Знайко та Незнайко, Буратіно, Мальвіна та П’єро. Гості співали пісні та вдало розважали малечу, це було відчутно по веселій атмосфері в актовій залі. Діти відгадували загадки, розв’язували задачі. Під час проведення ігор першачки уявляли себе маленькими бджілками, які збирають нектар з квітів на галявині, деякі з них приймали участь у грі з кульками, а інші розважалися під час улюбленої гри зі стільчиками. І це все відбувалося під жваву запальну музику.

2012-2013 н.р.

Щороку у вересні місяці в нашій школі проходить чудове свято для першокласників «Давайте познайомимось». Традиційно воно відбувається урочисто, цікаво та креативно. До маленьких школярів і цього року, 19 вересня завітали в гості Мальвіна, Буратіно, Червона Шапочка, Знайко та Незнайко, завдяки яким учні поринули у світ казок та логічних завдань.

/Files/images/IMG_1977.JPG

/Files/images/IMG_2017.JPG

Розважальна програма, підготовлена казковими героями проходила весело і цікаво. Гості співали пісні, танцювали і розважали малечу. Першокласники вправно справлялась з усіма завданнями: відгадували загадки та розв’язували задачі. Неабиякого піднесення настрою першокласникам додав жвавий танець у виконанні ляльок Барбі, після якого діти з великим задоволенням приймали участь у веселих іграх. Кульмінаційним моментом свята стало запрошення казковими героями учнів до спільного танцю.

Весела атмосфера панувала в актовій залі, а веселощам і радощам не було кінця. Це можна було побачити по усміхненим обличчям маленьких школярів.

/Files/images/IMG_200445.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 203

Коментарi