2012-2013 н.р.

Це унікальне свято жодного не залишає байдужим і навіть через багато років вабить та кличе до себе. А для 86 першокласників нинішнє 1 вересня залишиться особливо пам`ятним, сповненим незабутніх вражень та емоцій. І не дивно, що саме їм, першокласникам, адресовані цього дня найтепліші слова. Лунали слова вітань і від директора школи Ціцак Ольги Миколаївни та заступника міського голови, депутата обласної ради Нусер Ернеста Ернестовича.

/Files/images/IMG_2026.JPG

/Files/images/IMG_2030.JPG

Розпочалася урочиста лінійка традиційно - винесенням Прапора України і виконанням національного Гімну.

/Files/images/яяяяя1.png

Далі свято розгорталося у кращих шкільних традиціях – наказ про зарахування учнів до першого класу та присвоєння їм звання «учень-шевченківець», який зачитала директор школи; проведення посвяти в «учні-шевченківці» випускниками школи, вручення першокласникам Посвідчень та Букварів.

/Files/images/IMG_2034.JPG

/Files/images/IMG_2036.JPG

/Files/images/IMG_2037.JPG

Віршами та піснями вітали наймолодших школярів і їх старші колеги. Навіть, перші книжки прийшли привітати іменинників свята – першокласників і передали їм символічний ключ від Країни Знань.

/Files/images/IMG_2039.JPG

/Files/images/IMG_2040.JPG

2014-2015 н.р.

Впевнено та патріотично відзначила школа День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз країна. Свій високий національний дух та відданість Україні вкотре показали учні 11 класу, прийшовши на урочисту лінійку в одязі з елементами національної символіки .

/Files/images/IMG_1908.JPG

Варто зазначити, що одягнули вишиванки й багато молодших школярів. У цей день цікавість переповнювала малюків, які вперше переступали шкільний поріг. До учнів-Шевченківців приєдналося 66 маленьких школяриків та школярочок.

/Files/images/IMG_1902.JPG

За традицією на лінійці учні 11 класу провели посвяту учнів перших класів в учні шевченківці із врученням їм “Посвідчення учня-шевченківця” .

Право відкрити урочисту лінійку Першого дзвоника надалося директору школи Ціцак Ользі Миколаївні, яка за традицією привітала учнів, вчителів, батьків та гостей зі святом. Також на заході був присутній депутат закарпатської обласної ради Андрій Вікторович Балога, який приєднався до побажання та вручив школі один із пристроїв периферії (лазерний принтер Canon 3в1).

/Files/images/IMG_1907.JPG

Школярі, вчителі та батьки взяли участь у зборі коштів для потреб українських військовослужбовців 128-ї механізованої бригади, які воюють на Сході. У ході акції “Допоможи воїнам- землякам ” зібрано 1466 гривень.

/Files/images/IMG_1921.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 634

Коментарi